Glowna

Slider

Profesjonalne zaopatrzenie szkół, przedszkoli i żłobków.

Współpracujemy z wiodącymi producentami zabawekgier, elementów do placów zabaw. Oferujemy certyfikowany asortyment zarówno polskich, jak i zagranicznych firm. Dzięki współpracy z licznymi markami możemy zaproponować atrakcyjne ceny.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w skomplementowaniu całego wyposażenia szkół czy przedszkoli z zakresu zabawy i edukacji. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem oraz wzajemne zaufanie i rzetelność. Staramy się zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować dedykowane dla niego rozwiązania.


Wyposażenie sal i placów zabaw.

Firma FEGO KIDS proponuje kompleksowe zaopatrzenie przedszkoli, szkół i żłobków w różnego rodzaju zabawki oraz pomoce dydaktyczne. Oferujemy również ciekawe rozwiązania w zakresie budowy placów zabaw. Obsługujemy klientów z  z  całego kraju.


Spotkaj się z naszym konsultantem

Dla Twojej wygody prowadzimy sprzedaż bezpośrednią na terenie całego kraju. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie 570 739 321 lub mailowo biuro@fegokids.pl by ustalić dogodny termin i miejsce spotkania. Podczas spotkania przedstawimy produkty wszystkich producentów, z którymi współpracujemy.


O nas

Fego Kids jest Polską firmą założoną z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jej nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów stymulujących rozwój najmłodszych. 
Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, nasi doradczy handlowi przemierzają setki kilometrów by służyć rada i pomocą. 

Rzetelnie i profesjonalnie doradzają w zakresie zabawek czy pomocy edukacyjnych. Codziennie czeka też na Państwa Zespół Biura Obsługi Klienta, aby przyjąć zamówienia i odpowiedzieć na wszystkie pytania

SKONTAKTUJ SIĘ
tel.:
570 739 321
e-mail: biuro@fegokids.pl

Oddział / Magazyn
ul. Młochowska 88, 05-831 Rozalin, gm. Nadarzyn