Strona Główna

Fego Kids oferuje kompleksowe wyposażenie w produkty najwyższej jakości, mając na uwadze, ze ich użytkownikami będą dzieci.
W naszej ofercie znajda Państwo zabawki, pomoce dydaktyczne, jak produkty stymulujące integracje sensoryczna i aktywność ruchowa również ta na świeżym powietrzu.

Ogromne cegły budowlane- to wbrew pozorom lekkie cegły z których dzieci mogą tworzyć olbrzymie budowle.
Materiał z jakiego są wykonane cegły jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Nawet zawalenie konstrukcji nie stanowi zagrożenia dla pociech.

Nasi przedstawiciele jeżdżą aż do granic Polski. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem, dlatego pokonujemy setki kilometrów aby doradzić, oraz zaproponować właściwy produkt.

Nasza charakterystycznie oflagowana flota dojeżdża w każdy rejon Polski. Od górskich miast i wsi aż po nadmorskie miejscowości. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wspieramy inwencje twórcze dzieci. Posiadamy szeroką gamę produktów wspomagających edukację poprzez zabawę. Nasi przedstawiciele są doskonale zapoznani z asortymentem który sprzedają. Oferujemy tylko oryginalne produkty sygnowane certyfikatem bezpieczeństwa i dopuszczenia do dzieci.

W naszej ofercie są również place zabaw. Oferujemy pojedyncze urządzenia jak i całe zestawy. Naszą ofertę możemy indywidualnie dostosować do potrzeb klienta.

previous arrow
next arrow
Slider

Fego Kids oferuje kompleksowe wyposażenie w produkty najwyższej jakości, mając na uwadze, że ich użytkownikami będą dzieci.

W naszej ofercie znajda Państwo zabawki, pomoce dydaktyczne, jak produkty stymulujące integracje sensoryczna i aktywność ruchowa również ta na świeżym powietrzu. 


Spotkaj się z naszym konsultantem

Dla Twojej wygody prowadzimy sprzedaż bezpośrednią na terenie całego kraju. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie 570 739 321 lub mailowo biuro@fegokids.pl by ustalić dogodny termin i miejsce spotkania. Podczas spotkania przedstawimy produkty wszystkich producentów, z którymi współpracujemy.


O nas

Fego Kids jest Polską firmą założoną z myślą o dzieciach i dla dzieci. Jej nadrzędnym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów stymulujących rozwój najmłodszych. 
Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, nasi doradczy handlowi przemierzają setki kilometrów by służyć rada i pomocą. 

Rzetelnie i profesjonalnie doradzają w zakresie zabawek czy pomocy edukacyjnych. Codziennie czeka też na Państwa Zespół Biura Obsługi Klienta, aby przyjąć zamówienia i odpowiedzieć na wszystkie pytania

SKONTAKTUJ SIĘ
tel.:
570 739 321
e-mail: biuro@fegokids.pl

Oddział / Magazyn
ul. Młochowska 88, 05-831 Rozalin, gm. Nadarzyn